Společenská místnost s kuchyňkou

kuchynka

Společenská místnost se nachází v prvním patře budovy. Je určena k vaření a organizaci oslav. Můžete si například uvařit dobrý oběd či upéct dort. K dispozici jsou dvě pečící trouby, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba a dvě varné desky. Kuchyň je vybavena kuchyňským náčiním. Samozřejmostí jsou dva jídelní stoly, barový pult a sociální zařízení. Jestliže máte v plánu vařit je možné zapůjčit si klíče na recepci bez předchozí rezervace v ISAMu.

Pro rezervaci místnosti za účelem pořádání oslav např.: narozeniny, svátky, posezení s přáteli, Halloween apod. je nutné provést rezervaci předem v ISKAMu. Pořádání události v místnosti stojí 100 Kč za hodinu a záloha činí 5000 Kč – bude vrácena ihned po obdržení klíčů od uklizené místnosti.

Student, který zaplatí nájem, je také zodpovědný za dodržování pravidel. Záloha se vrací v případě, že je společenská místnost uklizená.

Lednice a mrazák nejsou určeny ke skladování. Aby se předešlo zkáze potravin, tak každý pátek bude z mrazáku a lednice vše vyhozeno.

Pravidla pro všechny:

  • pronájem do 22:00
  • vstup pouze v domácí obuvi
  • před odchodem vše umyjte a ukliďte
  • klíč dostanete na recepci
  • klíč vrátíte na recepci a vyčkáte na kontrolu místnosti recepčním

V průběhu neohlášené akce, při výpůjčce za účelem uvaření si jídla a následné zjištění, že se jedná o nepovolenou akci, má recepční nárok požadovat 100,- CZK a depozit 5000,- CZK za pořádání akce nebo okamžité rozpuštění akce.

Přejeme příjemné posezení!