Rektorský sportovní den a Narozeniny VŠE – ohlédnutí.

Ve čtvrtek 25. dubna proběhl tradiční Rektorský sportovní den, na který navazuje velký studentský festival – Narozeniny VŠE.

Celý den provázel Souboj fakult – soutěž mezi jednotlivými fakultam!

Rektorský sportovní den už tradičně v dopoledních hodinách přinels turnaje a soutěže pořádané Centrem tělesné výchovy a sportu. Připraveny byly také zajímavé výlety.

Odpoledne se areál kolejí na Jarově stal dějištěm studentského festivalu Narozeniny VŠE, na němž zahrály tři super kapely – ČáraWhat the Funk a Wotazník. Nechyběly studentské spolky – více než dvacet z nich si připravilo aktivity, na kterých můžete získat další body do Souboje fakult. Kromě toho proběhlo  několik klání v Souboji fakult, kde se utkali zástupci vašich fakult přímo na stage!

Partnery Narozenin VŠE je Eventové centrum VŠESÚZ VŠE.

Narozeniny si nedokážeme představit bez proslovu rektora VŠE a krájení narozeninového dortu 🎉🍰🎈.

Okazy:

Fotogalerie – předchozí ročník:

Rektorský sportovní den a Narozeniny VŠE – ohlédnutí.
  • Autor: Webmaster
  • Vytvořeno: